درباره ما

شرکت دلتا درمان پارت

شركت دلتا درمان پارت در سال 1388 در زمینه واردات و فروش کیت های تشخیص آزمایشگاهی (IVD) تاسیس شد. در ادامه با هدف ارائه محصولات و خدمات بهینه به آزمايشگاههای تشخيص طبی، ارتقاء سطح بهداشت و درمان و به جهت نیاز کشور به پیشرفت و خودکفایی در این حوزه، با بكارگيری نيروهای متخصص و مجرب مسیر تحقیق و توسعه را طی کرد و پس از اخذ گواهینامه های ISO13485 و CE موفق به توليد بيش از 30 معرف عمومی و تخصصی بيوشيمی شد و پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (آزمایشگاه مرجع سلامت و اداره کل تجهیزات پزشکی) از سال 1397 به عنوان شركت تولید کننده کیت های بیوشیمی به فعاليت خود ادامه داد.

در این مدت تلاش شرکت همواره در تولید محصولات با كيفيت، به روز نگه داشتن دانش فنی کارکنان و ارائه خدمات پس از فروش در بالاترين سطح بوده است و بدین منظور از همکاری و تجربه بیش از 50 کارشناس در بخش های تولید، کنترل کیفی، فروش و خدمات پس از فروش استفاده می کند.

مایه افتخار است که در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز درمانی آزمایشگاهی اعم از آزمایشگاههای تشخیص طبی، آزمایشگاههای متعلق به بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاههای وابسته به سازمان تامین اجتماعی و سازمان های مهم دولتی عرضه می گردد.

شرکت دلتا درمان پارت همواره خود را متعهد می داند که محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی و با کیفیتی مشابه به محصولات معتبر اروپایی و آمریکایی عرضه نماید و همچنین خود را موظف می داند در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان قیمت محصولات را به صورت کاملاً رقابتی با محصولات مشابه ارائه کند.

گواهینامه ایزو

با توجه به نیاز جامعه آزمایشگاهی به منظور تامین منظم و پایدار کیت های بیوشیمی و افزایش سهم بازار شرکت دلتا درمان پارت، این مجموعه اقدام به ساخت کارخانه ای به مساحت 64000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی خوارزمی نمود تا علاوه بر حفظ کیفیت تضمین شده محصولات، افزایش حجم تولید و همچنین افزودن محصولات جدید به سبد کالای تولیدی فعلی را فراهم سازد. در ساخت کارخانه از به روزترین تجهیزات و تکنولوژی مطابق با اصول GMP و , ISO 13485:2016 الزامات وزارت بهداشت، استفاده شده است. امید است با حفظ ارتباط متقابل با جامعه آزمایشگاهی کشور، هر چه بیشتر در مسیر شعار دلتا درمان پارت، " تشخیص صحیح، درمان موثر" گام برداریم.

گواهینامه ها

شرکت دلتا درمان پارت با هدف حفظ کیفیت خط تولید، رعایت الزامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رضایت هر چه بیشتر مشتریان، اقدام به دریافت و به روز رسانی گواهینامه های مدیریت کیفیت و CE نموده است.

×