درباره ما

شرکت دلتا درمان پارت

شركت دلتا درمان پارت در سال 1388 در زمینه واردات و فروش کیت های تشخیص آزمایشگاهی (IVD) تاسیس شد. در ادامه با هدف ارائه محصولات و خدمات بهینه به آزمايشگاههای تشخيص طبی، ارتقاء سطح بهداشت و درمان و به جهت نیاز کشور به پیشرفت و خودکفایی در این حوزه، با بكارگيری نيروهای متخصص و مجرب مسیر تحقیق و توسعه را طی کرد و پس از اخذ گواهینامه های ISO13485 و CE موفق به توليد بيش از 30 معرف عمومی و تخصصی بيوشيمی شد و پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (آزمایشگاه مرجع سلامت و اداره کل تجهیزات پزشکی) از سال 1397 به عنوان شركت تولید کننده کیت های بیوشیمی به فعاليت خود ادامه داد.

در این مدت تلاش شرکت همواره در تولید محصولات با كيفيت، به روز نگه داشتن دانش فنی کارکنان و ارائه خدمات پس از فروش در بالاترين سطح بوده است و بدین منظور از همکاری و تجربه بیش از 50 کارشناس در بخش های تولید، کنترل کیفی، فروش و خدمات پس از فروش استفاده می کند.

مایه افتخار است که در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت در بسیاری از مراکز درمانی آزمایشگاهی اعم از آزمایشگاههای تشخیص طبی، آزمایشگاههای متعلق به بیمارستان های دولتی و خصوصی، آزمایشگاههای وابسته به سازمان تامین اجتماعی و سازمان های مهم دولتی عرضه می گردد.

شرکت دلتا درمان پارت همواره خود را متعهد می داند که محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی و با کیفیتی مشابه به محصولات معتبر اروپایی و آمریکایی عرضه نماید و همچنین خود را موظف می داند در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان قیمت محصولات را به صورت کاملاً رقابتی با محصولات مشابه ارائه کند.

×